Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Наші товари

Живе та слухняне волосся! Новинка від компанії “DeLaMark” – безсульфатний шампунь для сухого волосся. Завдяки композиції м'яких ПАР, в тому числі й ПАР з амінокислот вівса, акуратно, не пересушуючи, очищує волосся та шкіру голови. Спеціально підібрані компоненти захищають структуру волосся, покриваючи його тонкою плівкою. Сприяють більш легкому розчісуванню.
Детальніше

syhoy

Блиск та дбайливий догляд! Новинка від компанії “DeLaMark” – безсульфатний шампунь для пофарбованого волосся. Не містить агресивних ПАР. Доглядає за шкірою голови та дбайливо очищує пофарбоване волосся, відновлюючи його пошкоджену структуру.
Детальніше

pofarfb

Гарне волосся та здорова шкіра голови! Новинка від компанії “DeLaMark” – безсульфатний шампунь для нормального волосся. Дбайливо очищає волосся і дозволяє мити його не так часто. Піклується про шкіру голови, попереджає появу лупи.
Детальніше

norm

Доглянуте волосся кожен день! Новинка від компанії “DeLaMark” – безсульфатний шампунь для жирного волосся. Відмінно очищує жирне волосся, але не пересушує його. Доглядає за шкірою голови. Не містить агресивних ПАР, тому підходить для частого миття.
Детальніше

zyr

Білий двошаровий туалетний папір із вторинної сировини від компанії "Де Ла Марк" - нове рішення для тих, хто піклується про здоров'я своєї родини і навколишнє середовище. При її виготовленні не використовується первинна целюлоза, сполуки хлору, оксид титану, пластикова упаковка. Папір дуже ніжний і м'який на дотик, а також не має аромату.
Детальніше

500t-(1)-01

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Хочете захистити посудомийну машину від накипу та вапняного нальоту та посилити дію основного засобу? Тоді застосовуйте сіль для посудомийної машини ТМ DeLaMark!
Детальніше

4820152330369

Рідке мило зі смачним ягідним ароматом - відмінний варіант для щоденної гігієни рук і тіла. Без SLS і SLES, з натуральними рослинними екстрактами.
Детальніше

4820152330789

Рідке мило з пробуджуючим цитрусовим ароматом: відмінний варіант для щоденної гігієни рук і тіла. Без SLS і SLES, з натуральними рослинними екстрактами.
Детальніше

4820152330772

Рідке мило зі свіжим ароматом чистоти - відмінний варіант для щоденної гігієни рук та тіла. Без SLS і SLES, з натуральними рослинними екстрактами.
Детальніше

4820152330796

Рідке мило зі свіжим ароматом зеленого яблука - відмінний варіант для щоденної гігієни рук і тіла. Без SLS і SLES, з натуральними рослинними екстрактами.
Детальніше

4820152330833

Рідке мило з ніжним квітковим ароматом - відмінний варіант для щоденної гігієни рук і тіла. Без SLS і SLES, з натуральними рослинними екстрактами.
Детальніше

48201523308027

Хочете перейти на рідини для прання? Спробуйте новий миючий засіб Royal Powder Універсальний з низькою в'язкістю від «Де Ла Марк». Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє у барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання! Цей безпечний засіб підходить для щоденного прання речей з бавовняних, штучних, синтетичних та змішаних тканин.
Детальніше

liquid_universal

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

liquid_membrane

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

jid_membrane_1l-500x500

Подбайте про делікатні речі з новим рідким засобом для прання Royal Powder Delicate від «Де Ла Марк»! Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє у барабан пральної машини через дозатор і працює з першої хвилини прання! Це безпечний засіб з низькою в'язкістю, призначений для прання делікатних речей з вовни, шовку, бавовни, льону, конопель та інших натуральних волокон.
Детальніше

liquid_delicate

Позаботьтесь о деликатных вещах с новым нещелочным жидким средством для стирки Royal Powder Delicate от «Де Ла Марк»! Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство с низкой вязкостью предназначено для стирки деликатных вещей из шерсти, шелка, хлопка, льна, конопли и других натуральных волокон.
Детальніше

jid_delicate_1l-500x500

Подбайте про яскравість кольорових речей з новинкою від «Де Ла Марк»! Революційний рідкий миючий засіб Royal Powder Color з низькою в'язкістю призначений для щоденного прання кольорових речей. Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання!
Детальніше

liquid_color

Попробуйте революционную новинку от «Де Ла Марк» - жидкое моющее средство Royal Powder Baby с низкой вязкостью. Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство для детского белья подходит как для повседневной стирки, так и для ухода за курточками, комбинезончиками, вязаными вещами.
Детальніше

liquid_baby

Ідеальна чистота волосся без пересушування! Перший український професійний безсульфатний шампунь від компанії “DeLaMark”, якість та безпечність якого підтверджує екосертифікат “Жива планета”. Призначений для використання в перукарнях та салонах краси.
Детальніше

prof

Набридло мити посуд руками? Представляємо вам дійсно ефективний засіб для миття посуду у посудомийній машині! І, як завжди, абсолютно безпечний навіть для миття дитячого посуду!
Детальніше

4820152330376

Такий оригінальний подарунок оцінять усі, хто піклується про своє здоров'я та здоров'я своїх рідних, а також ті, по-справжньому дбає про природу.
Детальніше

certificat_500

Зробіть своїм близьким приємний та корисний подарунок!
Детальніше

certificat_250

Найкращий подарунок - безпечні засоби для догляду за вашими речами та вашою оселею!
Детальніше

certificat_1000

Білі двошарові паперові рушники із вторинної сировини від компанії "Де Ла Марк" - нове рішення для тих, хто піклується про чистоту навколо і навколишнього середовища. При її виготовленні не використовується первинна целюлоза, сполуки хлору, оксид титану, пластикова упаковка. Рушники дуже ніжні і м'які на дотик, а також не має аромату.
Детальніше

500p-(1)-01

Хочете позбавити посуд від розводів після миття? Знайомтеся з ополіскувачем для посудомийної машини ТМ DeLaMark і забудьте про розводи назавжди!
Детальніше

4820152330352

Прекрасний набір для кожної дитини. Тут є усе необхідне для прання білизни та миття посуду вашого малюка. Склад продуктів відповідає найвищим вимогам безпеки та екологічності. Потурбуйтесь про здоров'я немовляти з перших днів його життя - використовуйте лише безпечну побутову хімію!
Детальніше

set_for_baby

Забудьте про необхідність витрачати час на вибір та купувати важкі упаковки побутової хімії аж на півроку! Набір "Півроку в чистоті" розрахований на велику родину, яка цінує чистоту і піклується про своє здоров'я. Вся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

polgoda-017

Якщо не маєте можливості витрачати час на вибір засобів для прання чи прибирання вашої оселі, замовте відразу повний набір безпечної побутової хімії! Його вистачить на місяць для родини з чотирьох осіб. Уся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву безкоштовна.
Детальніше

mesiac-015

Ви можете собі дозволити протягом трьох місяців не турбуватись про придбання побутової хімії, замовивши набір "Квартал без турбот"! Він розрахований на активне прибирання та прання протягом кварталу для родини з чотирьох осіб. Уся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

kvartal2-01

Проведіть увесь рік у стилі еко, підтримуючи чистоту в оселі за допомогою безпечних засобів з набору "Еко рік"! Вся продукція має міжнародний екосертіфікат. Термін придатності розрахований на весь період використання набору. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

god-013

Чи виникало у вас питання, як отримати відмінний результат на коротких циклах прання (20-30 хв.)? Якщо у вас день розписаний похвилинно чи є потреба заощадити на комунальних послугах, наш набір - це ідеальне рішення!
Детальніше

shvydki-01

Плануєте навести ідеальну чистоту у вашій оселі? Тоді ознайомтесь з набором "Генеральне прибирання"! Це саме та покупка, в якій зібрані усі продукти, необхідні для повноцінного наведення порядку.
Детальніше

generalne-01

Плануєте велике прання, і не знаєте, як з ним впоратися? У нас є рішення саме для такого випадку. У цьому наборі ви знайдете усе, що вам потрібно! Абсолютно безпечні та екологічні засоби для вирішення найскладніших побутових завдань!
Детальніше

xxl-01

Спеціальний засіб для інтимної гігієни з пониженим рівнем рН та відчутною зволожуючою дією. Без триклозану та інших сполук хлору. У складі присутня лимоннокисла сіль срібла. Містить молочну кислоту, екстракт череди, ромашки та інші компоненти, які доповнюють зволожуючий ефект. Підходить для застосування в період гормональних змін та попереджає, пов’язану з ним сухість в інтимній зоні.
Детальніше

4820152331502

Спеціальний засіб для інтимної гігієни з пониженим рівнем рН та заспокійливою і протизапальною дією. Не містить антибактеріальних компонентів. За рахунок дії молочної кислоти, екстрактів череди, кропиви, деревію, олії виноградної кісточки та алантоїну знімає подразнення та відновлює природний баланс слизової. Підходить для чутливої шкіри.
Детальніше

4820152331489

Спеціальний засіб для інтимної гігієни з пониженим значенням рН та легкою антибактеріальною дією. Без триклозану та інших сполук хлору! Містить молочну кислоту, органічну сіль срібла, екстракти ромашки та календули й інші складові, які доповнюють антибактеріальний ефект. Підходить для застосування в період порушення мікрофлори інтимного середовища.
Детальніше

4820152331496

Ефективний натуральний засіб з реп'яховою олією від DeLaMark для відновлення та живлення ослабленого, посіченого, ламкого волосся та волосся, що випадає. Оживляє волосяні цибулини, сприяє стимуляції росту волосся, нормалізує роботу сальних залоз, захищає волосся від негативного впливу. Також містить абісінську олію, олію зародків пшениці та рослинні екстракти, багаті на вітаміни. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315405

Спеціальний натуральний засіб від DeLaMark для відновлення та живлення ослабленого та пофарбованого волосся. Відновлює пошкоджене волосся, захищає їх від негативного впливу, оживляє волосяні цибулини, нормалізує роботу сальних залоз. Містить натуральні олії: абісінську, обліпихову, зародків пшениці, конопляні, а також рослинні екстракти кропиви, шипшини та деревію. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315577

Потужна еконовинка від DeLaMark для живлення волосся та посилення їх росту містить натуральні олії: абісінську, обліпихову, зародків пшениці, а також рослинні екстракти, багаті на вітаміни: кропиви, шипшини, деревію, зеленого чаю та алое. Надає блиску та шовковистості волоссю, захищає їх від негативного впливу довкілля, оживляє волосяні цибулини, нормалізує роботу сальних залоз. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження. Підходить для всіх типів волосся.
Детальніше

48201523315647

Безпечний для людини і природи кондиціонер-ополіскувач додасть вашій білизні квітково-фруктовий аромат з нотками амбри. Його застосування робить білизну м'якою та приємною на дотик. Кондиціонер має антистатичний ефект, підходить для ручного та автоматичного прання для всіх типів тканин
Детальніше

48201523305983

Кондиціонер для всіх типів волосся від DeLaMark з олією виноградної кісточки призначений для завершення процесу миття голови. Не потребує особливих зусиль та часу, робить волосся гарним та слухняним, сприяє захисту від шкідливого впливу довкілля, живленню та заспокоєнню шкіри голови, регулюванню виділення шкірного жиру. Без силіконів, катіонних ПАР та продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315952

Кондиціонер від DeLaMark з олією зародків пшениці призначений для завершення процесу миття пошкодженого волосся. Сприяє укріпленню та прискоренню регенерації волосся по всій довжині. Захищає волосся від шкідливого впливу довкілля, робить їх слухняними та шовковистими, живить та відновлює волосся і шкіру голови. Без силіконів, катіонних ПАР та продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315717

Цей кондиціонер від DeLaMark з олією конопель спеціально розроблений з урахуванням потреб пофарбованого волосся. Сприяє відновленню та укріпленню волосся й шкіри голови після контакту з синтетичними фарбами для волосся. Захищає волосся від шкідливого впливу довкілля, живить шкіру голови й волосся, робить його слухняним та шовковистим. Без силіконів, катіонних ПАР та продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315887

Екологічно безпечний кондиціонер-ополіскувач для білизни ТМ DeLaMark без запаху - ексклюзивна новинка для тих, хто полюбляє м’які речі, але з певних причин уникає ароматизованих засобів. Випрана білизна приємна на дотик. Засіб полегшує прасування, додатково дезинфікує, знімає статичну електрику. Економно витрачається, зручний у використанні.
Детальніше

no_smell500

Екологічно безпечний кондиціонер-ополіскувач для білизни ТМ DeLaMark з ароматом квітів сандалового дерева - довгоочікувана новинка для тих, кому подобаються ніжні речі із заспокійливим легким ароматом. Чисті речі більш м'які та легко прасуються. Додатково дезинфікує та знімає статичну електрику. Економно витрачається, зручний в застосуванні.
Детальніше

sandal500

Екологічно безпечний кондиціонер-ополіскувач для білизни ТМ DeLaMark з ароматами зеленого чаю та жасмину - приємна новинка для тих, хто полюбляє особливо м'які речі з вишуканим ароматом . Чисті речі стають ніжнішими та мають аромат, який нагадує про теплі вечори за чашкою жасминового чаю. Полегшує прасування, додатково дезинфікує, знімає статичну електрику. Економно витрачається, зручний в використанні.
Детальніше

green_tea500

Безпечний для людини і природи кондиціонер-ополіскувач додасть Вашій білизні тонкий аромат пряного шафрану з нотками пурпурової орхідеї. Його застосування робить білизну м'якою та приємною на дотик. Має антистатичний ефект, підходить для ручного та автоматичного прання для всіх типів тканин
Детальніше

48201523305674

Безпечний для людини і природи кондиціонер-ополіскувач додасть вашій білизні свіжий аромат квітучих гірських схилів. Його застосування робить білизну м'якою та приємною на дотик. Кондиціонер має антистатичний ефект, підходить для ручного та автоматичного прання для всіх типів тканин
Детальніше

48201523305439

Безпечний для людини і природи кондиціонер-ополіскувач додасть вашій білизні благородний аромат жовтих квітів. Його застосування робить білизну м'якою та приємною на дотик. Кондиціонер має антистатичний ефект, підходить для ручного та автоматичного прання для всіх типів тканин
Детальніше

48201523305815

Безпечний для людини і природи кондиціонер-ополіскувач додасть вашій білизні літній аромат букета польових квітів. Його застосування робить білизну м'якою та приємною на дотик. Кондиціонер має антистатичний ефект, підходить для ручного та автоматичного прання для всіх типів тканин
Детальніше

48201523305509

Кисневий відбілювач - революційний продукт для поліпшення якості прання. Призначений для виконання відразу 3 завдань: виведення плям, відновлення кольору та відбілювання. Підсилювач прання - засіб, необхідний у кожній оселі!
Детальніше

4820152330321

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Солодкий апельсин" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Бадьорий цитрусовий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за руками.
Детальніше

apelsin-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Зелене яблуко" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Фруктовий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки мийній композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

jbloko-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Алоє Вера" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Заспокійливий м'який аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

aloe-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Кориця" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Заспокійливий теплий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

korica-01

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення туалету з квітковим ароматом. Цей густий засіб – надійний і безпечний помічник для прибиранні санвузла. Він має абсолютно безпечний склад на основі молочної кислоти, при цьому відмінно справляється з забрудненнями, характерними для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат і не створює шкідливих випарів.
Детальніше

4820152331861

Концентрований засіб для догляду за туалетом ТМ DeLaMark з ароматом лимону - це кращий безпечний помічник при прибирання у санвузлі. Маючи безпечний для здоров'я людини та довкілля склад, він легко виводить забруднення, характерні для унітазу (сечовий камінь, сліди іржі, вапняний наліт).
Детальніше

48201523307652

Засіб для миття та очищення туалету ТМ DeLaMark з ароматом лимону - це надійний та безпечний помічник для прибирання у санвузлі. Він має абсолютно безпечний склад та відмінно виводить забруднення, характерні для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат.
Детальніше

4820152330734

Концентрований засіб для догляду за туалетом ТМ DeLaMark з ароматом вишні - це кращий безпечний помічник при прибирання у санвузлі. Маючи безпечний для здоров'я людини та довкілля склад, він легко виводить забруднення, характерні для унітазу (сечовий камінь, сліди іржі, вапняний наліт).
Детальніше

48201523307581

Засіб для миття та очищення туалету ТМ DeLaMark з ароматом вишні - це надійний та безпечний помічник для прибирання у санвузлі. Він має абсолютно безпечний склад та відмінно виводить забруднення, характерні для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат.
Детальніше

4820152330741

Спрей для миття та очищення скла ТМ DeLaMark зі свіжим ароматом - незамінний засіб для чистоти та сяяння усіх скляних поверхонь у вашій оселі! Призначений для догляду за вікнами, скляними дверима, а також фаянсом та фарфором, кахлем, полімерними та іншими неметалевими виробами. Має безпечний склад. Надає блиску склу та освіжає завдяки приємному свіжому аромату.
Детальніше

4820152330635

Спрей для миття та очищення скла ТМ DeLaMark з ароматом лимону - незамінний засіб для чистоти та сяяння усіх скляних поверхонь у вашій оселі! Призначений для догляду за вікнами, скляними дверима, а також фаянсом та фарфором, кахлем, полімерними та іншими неметалевими виробами. Має безпечний склад. Надає блиску склу та освіжає завдяки приємному цитрусовому аромату.
Детальніше

48201523306289

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом троянди в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330666

Рідина для миття та очищення підлоги ТМ DeLaMark з ароматом м'яти - незамінний засіб для вологого прибирання у вашій оселі. Підходить для усіх видів покриття - лінолеуму, ламінату, паркету, керамічної та гранітної плитки. Має склад, безпечний для усієї родини. Після застосування у будинку панує чистота та свіжість.
Детальніше

4820152330727

Рідина для миття та очищення підлоги ТМ DeLaMark з ароматом лимону - незамінний засіб для вологого прибирання у вашій оселі. Підходить для усіх видів покриття - лінолеуму, ламінату, паркету, керамічної та гранітної плитки. Має склад, безпечний для усієї родини. Після застосування у будинку панує чистота та свіжість.
Детальніше

4820152330710

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark з ароматом лимону підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, окрім алюмінієвих. Має безпечний склад та ефективно видаляє плями, жир, накип та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152330673

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark з ароматом вишні підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, окрім алюмінієвих. Має безпечний склад та ефективно видаляє плями, жир, накип та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152330680

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення ванної з квітковим ароматом. Це ефективний і безпечний засіб на основі молочної кислоти і "зелених" неіоногенних ПАР. Не містить абразивів і агресивних речовин. Не утворює шкідливих випарів. Підходить для миття і очищення керамічних, скляних, фарфорових, полімерних, в тому числі акрилових, і інших неметалічних поверхонь у ванній кімнаті.
Детальніше

4820152331847

Ефективний засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з ароматом лимону - це насправді безпечний помічник для прибирання ванної кімнати. Сила молочної кислоти в його складі з легкістю усуває забруднення на керамічних, скляних, фарфорових, полімерних та інших неметалевих поверхнях у ванній.
Детальніше

4820152330703

Ефективний засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з ароматом вишні - це насправді безпечний помічник для прибирання ванної кімнати. Сила молочної кислоти в його складі з легкістю усуває забруднення на керамічних, скляних, фарфорових, полімерних та інших неметалевих поверхнях у ванній.
Детальніше

4820152330697

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення туалету зі смерековим ароматом. Цей густий засіб – надійний і безпечний помічник для прибирання санвузла. Він має абсолютно безпечний склад на основі молочної кислоти, при цьому відмінно справляється з забрудненнями, характерними для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат і не дає шкідливих випарів.
Детальніше

4820152331854

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – універсальний засіб для миття і очищення кухні з квітковим ароматом. Підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, крім алюмінієвих. Має безпечний склад і ефективно видаляє плями, жирові забруднення, нагар, кіптява та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152331878

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом троянди - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330123

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом римської ромашки в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330659

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом римської ромашки - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330116

Засіб для миття посуду з ефірним маслом африканського лимону в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330642

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом африканського лимону - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330109

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла без запаху для дитячого посуду - нове рішення від DeLaMark, безпечне для малюків та їхніх батьків. Легко виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю виполіскується. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук. Не містить барвників та ароматизаторів.
Детальніше

detskiy-01

Екологічний порошок DeLaMark White - це засіб нового покоління для прання білих речей. Не містить хлору. Надає сяючої білизни світлим речам за рахунок дії активного кисню. Запобігає посірінню тканини. Поєднання ефективної мийної композиції з "зелених" ПАР та системи з декількох пом’якшувачів води дає чудовий результат прання навіть при невисоких температурах та продовжує життя білих речей. Безпечний для людини та довкілля. Відмінно виполіскується, не залишає в’їдливого хімічного запаху. Економно витрачається. Підходить для автоматичного та ручного прання.
Детальніше

white500-01

Екологічний порошок DeLaMark Universal - це засіб нового покоління для тих, хто надає перевагу універсальним засобам у боротьбі з різними видами забруднень. Безпечний для людини та довкілля. Відмінно виполіскується, майже без запаху. Поєднання ефективної мийної композиції з "зелених" ПАР та системи з декількох пом’якшувачів води дає чудовий результат прання навіть при невисоких температурах та продовжує життя улюблених речей. Економно витрачається. Допомагає зменшити екослід за рахунок відмови від набору засобів для різних видів прання. Підходить для автоматичного та ручного прання.
Детальніше

univer500-01

Екологічний порошок DeLaMark Color - це засіб нового покоління для прання кольорових речей. Поєднання ефективної мийної композиції "зелених" ПАР та системи з декількох пом’якшувачів води дає чудовий результат прання навіть при невисоких температурах та продовжує життя кольорових речей. Містить компонент, який запобігає втраті кольору. Безпечний для людини та довкілля. Відмінно виполіскуваться, не залишає в’їдливого хімічного запаху. Економно витрачається. Підходить для автоматичного та ручного прання.
Детальніше

color500-01

Екологічний порошок DeLaMark Baby - це новинка від "Де Ла Марк" для безпечної прання дитячої білизни. Не містить агресивних компонентів, відмінно виполіскується, має ледь відчутний аромат. Мийна композиція з мила рослинного походження та "зелених" неіоногенних ПАР, а також система з декількох складників для пом'якшення води дозволяють ефективно видаляти характерні дитячі забруднення. Підходить для прання руками.
Детальніше

baby500-01

Екологічний порошок DeLaMark Universal - це засіб нового покоління для тих, хто надає перевагу універсальним засобам у боротьбі з різними видами забруднень. Безпечний для людини та довкілля. Відмінно виполіскується, майже без запаху. Поєднання ефективної мийної композиції з "зелених" ПАР та системи з декількох пом’якшувачів води дає чудовий результат прання навіть при невисоких температурах та продовжує життя улюблених речей. Економно витрачається. Допомагає зменшити екослід за рахунок відмови від набору засобів для різних видів прання. Підходить для автоматичного та ручного прання.
Детальніше

eco_3_500x500

Екологічний засіб для прання DeLaMark на основі кисневого відбілювача одночасно виконує три функції: 1) виводить плями, 2) посилює ефект прання, 3) відбілює за допомогою активного кисню, не руйнуючи яскравість та структуру тканини. Підходить для кольорових та білих тканин всіх типів. Додатково дезинфікує речі за рахунок згубного для мікроорганізмів кисню. Безпечний для людини та довкілля. Не має запаху.
Детальніше

oxy500-01

Слухняне волосся та безпечний догляд! Новинка від компанії “DeLaMark" – дитячий безсульфатний шампунь. Дбайливо доглядає за волоссям та шкірою голови малюків, не пересушуючи її та не викликаючи подразнення. Містить тільки м'які ПАР та безпечні для дитини компоненти. Швидко змивається. Не містить солі, тому не щипає оченята.
Детальніше

det

Мило для ручного прання з відбілювачем - спеціальний продукт для прання білих та світлих речей ТМ DeLaMark. Ідеально підійде для ручного прання, чудово впорається із усіма забрудненнями та збереже початкову білизну ваших речей!
Детальніше

soap_white-01

Мило для ручного прання з квітковим ароматом - одне з 3-ох базових господарських мил ТМ DeLaMark. Воно ідеально підійде для ручного прання, чудово впорається з усіма забрудненнями та наситить ваші речі надзвичайною свіжістю!
Детальніше

soap_fresh-01

Дитяче мило ТМ DeLaMark - безальтернативне рішення для ручного прання дитячих речей. Справляється з усіма стандартними забрудненнями! Не містить відбілювачів, барвників та ароматизаторів!
Детальніше

soap_baby-01

Цей ніжний гель для душу з м’якою та безпечною мийною композицією містить екстракт череди, ромашки, календули, олію зародків пшениці та підходить для щоденного догляду за шкірою різних типів, особливо – за шкірою, схильною до сухості. Витончений аромат квітучого персикового дерева створює теплий весняний настрій у будь-яку пору року!
Детальніше

4820152331472

Рідкий засіб, гель для прання білих речей. Застосовуючи цей продукт, ваші речі будуть не просто чисті, а дійсно білі. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для інших кольорів на тканинах. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301923

Універсальний рідкий засіб для прання відтепер у новому форматі - на 50 циклів прання! Чудово виводить будь-які забруднення, і при цьому не має в своєму складі агресивних для здоров'я людини та природи компонентів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

gel_univer_500

Універсальний рідкий засіб для прання. Чудово виводить будь-які забруднення, і при цьому не має в своєму складі агресивних для здоров'я людини та природи компонентів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

48201523301544

Яскраві та соковиті фарби після прання тьмяніють? Забудьте про це! Рідкий засіб, гель для прання кольорових речей відтепер у новому форматі - на 50 циклів прання! Створений спеціально для збереження яскравості фарб ваших улюблених речей та постільної білизни. Запобігає знебарвленню, зберігаючи яскравість кольорів надовго. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

gel_color_500

Яскраві та соковиті фарби після прання тьмяніють? Забудьте про це! Рідкий засіб, гель для прання кольорових речей. Створений спеціально для збереження яскравості фарб ваших улюблених речей та постільної білизни. Запобігає знебарвленню, зберігаючи яскравість кольорів надовго. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301614

Чорний колір і після 100 циклів прання залишається чорним! Рідкий засіб, гель для прання темних та чорних речей. Створений для того, щоб речі залишалися новими надовго, зберігаючи усю глибину чорного кольору. Не містить у своєму складі барвника, тому безпечний для інших кольорів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301856

Рідкий засіб, гель, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно виводить природні забруднення, і при цьому не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят. Оптимальне рішення для щоденного прання.
Детальніше

48201523301787

Натуральний засіб з абісінською олією та олією виноградної кісточки від DeLaMark для догляду за волоссям та шкірою голови, що схильні до сухості. Зволожує волосся та волосяні цибулини, підвищує їх еластичність, нормалізує роботу сальних залоз. Містить абісінську олію, багату на фітостероли. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження.
Детальніше

48201523315262

Бальзам "Живильний" з оліями виноградної кісточки та зародків пшениці від DeLaMark розроблений для надання м'якості, шовковистості й природного блиску волоссю всіх типів, а також для догляду за шкірою голови. Відновлює, живить волосся й волосяні цибулини, нормалізує роботу сальних залоз. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження. Підходить для всіх типів волосся.
Детальніше

48201523315331

Натуральний бальзам з оліями обліпихи та зародків пшениці від DeLaMark для догляду за пошкодженим волоссям та шкірою голови. Відновлює волосся по всій довжині, живить волосся та волосяні цибулини, нормалізує роботу сальних залоз. Не містить силіконів, катіонних ПАР, продуктів тваринного походження. Підходить для всіх типів волосся, особливо сухих, ламких та пофарбованих.
Детальніше

48201523315191

Новинка від DeLaMark для очищення та відновлення зовнішнього вигляду взуття з усіх видів матеріалів. Чудово справляється з забрудненнями та плямами, що в’їлись, як ззовні, так і всередині взуття. Має безпечний склад та ніжний аромат, утворює м’яку піну. Готує взуття для нанесення захисних засобів. Підходить для професійного очищення.
Детальніше

penarp500

Спробуйте новий порошок для білих речей, який надасть м'якості та надзвичайної білизни вашим речам, але не залишить аромату, як кондиціонер-ополіскувач. Не містить агресивних речовин, економно витрачається, додатково дезинфікує речі.
Детальніше

white-01

Пральний порошок для білих речей. Застосовуючи цей засіб, ваші речі стануть не просто чистими, а дійсно білими. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для тканин інших кольорів
Детальніше

4820152330208

Пральний порошок для білих речей. Застосовуючи цей засіб, ваші речі будуть не просто чисті, а й дійсно білі. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для інших кольорів на тканинах
Детальніше

4820152330024

НОВИНКА для тих, хто хоче ефекту м'якості випраних речей, як після кондиціонерів-ополіскувачів, але не любить ароматів, які вони залишають по собі. Це концентрований пральний порошок з ефектом кондиціонеру майже без запаху! Підходить для більшості випадків прання, не містить агресивних речовин, економно витрачається.
Детальніше

universal-01

Перший пральний порошок компанії "Де Ла Марк", який залишає після прання на речах легкий квітковий аромат. При цьому засіб не викликає подразнення, а якість прання приємно вас здивує. Призначений для усіх видів прання.
Детальніше

4820152330215

Сімейна упаковка одного з найкращих безфосфатних пральних порошків сьогодення. Не маючи у своєму складі шкідливих для людини та природи компонентів, він відмінно виводить будь-які забруднення. Ідеально підходить як для ручного, так і для машинного прання.
Детальніше

4820152330017

Безумовно один з кращих безфосфатних пральних порошків сьогодення. Не маючи у своєму складі шкідливих для людини та природи компонентів, він відмінно впорається з будь-якими забрудненнями. Ідеально підходить як для ручного, так і для машинного прання.
Детальніше

4820152330048

Сімейна економна упаковка одного з найулюбленіших безфосфатних пральних порошків з нашого асортименту! Цей засіб - зручне рішення для усіх, хто часто пере, але очікує найвищих результатів!
Детальніше

4820152330345

Спеціальний пральний порошок для боротьби зі складними забрудненнями! Незамінний для прання щільних тканин. Цей засіб призначений для досягнення професійного результату прання у домашніх умовах.
Детальніше

4820152330093

Новий концентрований пральний порошок для кольорових речей з ефектом кондиціонеру! Допомагає досягти м'якості випраних речей без ополіскувача. На відміну від кондиціонеру майже не має запаху. Зберігає яскравість кольорів, не містить агресивних речовин, економно витрачається.
Детальніше

color-01

Пральний порошок для вимогливого прання кольорових речей. Створений спеціально, щоб запобігти знебарвленню та зберегти яскраві кольори ваших улюблених речей та постільної білизни.
Детальніше

4820152330499

Пральний порошок для вимогливого прання кольорових речей. Створений спеціально, щоб зберегти яскравість кольорів вашого улюбленого одягу та постільної білизни. Запобігає знебарвленню речей, зберігаючи їх яскравими якомога довше.
Детальніше

4820152330055

Спеціальний пральний порошок для темних та чорних речей. Створений для того, щоб речі залишалися новими надовго, зберігаючи глибину чорного кольору. Не містить барвників, тому безпечний для інших кольорів.
Детальніше

4820152330062

НОВИНКА для тих, хто хоче, щоб речі малюка були ніжними, як мамині обійми та мали аромат чистоти, а не прального порошку. Концентрований пральний порошок для дитячих речей з ефектом кондиціонеру майже без запаху! Не містить агресивних речовин, легко виводить характерні дитячі забруднення, повністю виполіскується, економно витрачається.
Детальніше

baby-01

Оптимальна упаковка прального порошку для великої родини, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно виводить усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330338

Оптимальна для невеликої родини упаковка прального порошку, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно долає природні забруднення, не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330222

Пральний порошок, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно долає усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330031

Цей ароматний гель для душу з м'якою та безпечною мийною композицією містить екстракти ромашки, календули, алое вера, олію виноградної кісточки та підходить для щоденного догляду за шкірою різних типів, особливо - за чутливою шкірою, схильною до жирності та запалень. "Домашній" аромат квітів жасмину з нотками ванілі знімає втому та покращує настрій!
Детальніше

4820152331465

Цей освіжаючий гель для душу з м’якою та безпечною мийною композицією містить екстракт череди, ромашки, обліпихову олію та підходить для щоденного догляду за шкірою різних типів, особливо – за чутливою шкірою, схильною до зниження тонусу. Терпкуватий аромат гранату з легкими чуттєвими нотками лотосу залишить на тілі запах легкої східної свіжості.
Детальніше

4820152331458

Наші товари

На цій сторінці ви можете ознайомитися з усіма категоріями продуктів, що продаються у нашому інтернет-магазині. Крім того, сторінка містить короткі загальні описи кожної категорії продукції. Це допоможе вам швидше зробити вибір.