Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Товари для дітей

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Попробуйте революционную новинку от «Де Ла Марк» - жидкое моющее средство Royal Powder Baby с низкой вязкостью. Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство для детского белья подходит как для повседневной стирки, так и для ухода за курточками, комбинезончиками, вязаными вещами.
Детальніше

liquid_baby

Прекрасний набір для кожної дитини. Тут є усе необхідне для прання білизни та миття посуду вашого малюка. Склад продуктів відповідає найвищим вимогам безпеки та екологічності. Потурбуйтесь про здоров'я немовляти з перших днів його життя - використовуйте лише безпечну побутову хімію!
Детальніше

set_for_baby

Кисневий відбілювач - революційний продукт для поліпшення якості прання. Призначений для виконання відразу 3 завдань: виведення плям, відновлення кольору та відбілювання. Підсилювач прання - засіб, необхідний у кожній оселі!
Детальніше

4820152330321

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Солодкий апельсин" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Бадьорий цитрусовий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за руками.
Детальніше

apelsin-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Зелене яблуко" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Фруктовий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки мийній композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

jbloko-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Алоє Вера" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Заспокійливий м'який аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

aloe-01

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла "Кориця" - нове рішення від DeLaMark для безпечної чистоти та турботи про шкіру рук. Заспокійливий теплий аромат робить щоденну роботу на кухні приємною, але не залишається на посуді після висихання. Ефективно виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю змивається. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук.
Детальніше

korica-01

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом троянди в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330666

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом троянди - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330123

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом римської ромашки в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330659

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом римської ромашки - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330116

Засіб для миття посуду з ефірним маслом африканського лимону в економічній упаковці - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330642

Миючий засіб для посуду з ефірним маслом африканського лимону - безпечне рішення для щоденного миття посуду. Засіб має екологічний склад, і при цьому чудово відмиває навіть найскладніші забруднення!
Детальніше

4820152330109

Новинка! Засіб для миття посуду з іонами срібла без запаху для дитячого посуду - нове рішення від DeLaMark, безпечне для малюків та їхніх батьків. Легко виводить жир та засохлі залишки їжі завдяки миючій композиції з м'яких "зелених" ПАР, дезинфікує посуд та повністю виполіскується. Містить натуральні рослинні екстракти та інші компоненти, які доглядають за шкірою рук. Не містить барвників та ароматизаторів.
Детальніше

detskiy-01

Екологічний порошок DeLaMark Baby - це новинка від "Де Ла Марк" для безпечної прання дитячої білизни. Не містить агресивних компонентів, відмінно виполіскується, має ледь відчутний аромат. Мийна композиція з мила рослинного походження та "зелених" неіоногенних ПАР, а також система з декількох складників для пом'якшення води дозволяють ефективно видаляти характерні дитячі забруднення. Підходить для прання руками.
Детальніше

baby500-01

Слухняне волосся та безпечний догляд! Новинка від компанії “DeLaMark" – дитячий безсульфатний шампунь. Дбайливо доглядає за волоссям та шкірою голови малюків, не пересушуючи її та не викликаючи подразнення. Містить тільки м'які ПАР та безпечні для дитини компоненти. Швидко змивається. Не містить солі, тому не щипає оченята.
Детальніше

det

Дитяче мило ТМ DeLaMark - безальтернативне рішення для ручного прання дитячих речей. Справляється з усіма стандартними забрудненнями! Не містить відбілювачів, барвників та ароматизаторів!
Детальніше

soap_baby-01

Рідкий засіб, гель, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно виводить природні забруднення, і при цьому не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят. Оптимальне рішення для щоденного прання.
Детальніше

48201523301787

НОВИНКА для тих, хто хоче, щоб речі малюка були ніжними, як мамині обійми та мали аромат чистоти, а не прального порошку. Концентрований пральний порошок для дитячих речей з ефектом кондиціонеру майже без запаху! Не містить агресивних речовин, легко виводить характерні дитячі забруднення, повністю виполіскується, економно витрачається.
Детальніше

baby-01

Оптимальна упаковка прального порошку для великої родини, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно виводить усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330338

Оптимальна для невеликої родини упаковка прального порошку, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно долає природні забруднення, не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330222

Пральний порошок, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно долає усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330031