Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Гелі для прання

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Хочете перейти на рідини для прання? Спробуйте новий миючий засіб Royal Powder Універсальний з низькою в'язкістю від «Де Ла Марк». Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє у барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання! Цей безпечний засіб підходить для щоденного прання речей з бавовняних, штучних, синтетичних та змішаних тканин.
Детальніше

liquid_universal

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

liquid_membrane

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

jid_membrane_1l-500x500

Позаботьтесь о деликатных вещах с новым нещелочным жидким средством для стирки Royal Powder Delicate от «Де Ла Марк»! Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство с низкой вязкостью предназначено для стирки деликатных вещей из шерсти, шелка, хлопка, льна, конопли и других натуральных волокон.
Детальніше

jid_delicate_1l-500x500

Подбайте про яскравість кольорових речей з новинкою від «Де Ла Марк»! Революційний рідкий миючий засіб Royal Powder Color з низькою в'язкістю призначений для щоденного прання кольорових речей. Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання!
Детальніше

liquid_color

Попробуйте революционную новинку от «Де Ла Марк» - жидкое моющее средство Royal Powder Baby с низкой вязкостью. Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство для детского белья подходит как для повседневной стирки, так и для ухода за курточками, комбинезончиками, вязаными вещами.
Детальніше

liquid_baby

Рідкий засіб, гель для прання білих речей. Застосовуючи цей продукт, ваші речі будуть не просто чисті, а дійсно білі. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для інших кольорів на тканинах. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301923

Універсальний рідкий засіб для прання відтепер у новому форматі - на 50 циклів прання! Чудово виводить будь-які забруднення, і при цьому не має в своєму складі агресивних для здоров'я людини та природи компонентів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

gel_univer_500

Універсальний рідкий засіб для прання. Чудово виводить будь-які забруднення, і при цьому не має в своєму складі агресивних для здоров'я людини та природи компонентів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

48201523301544

Яскраві та соковиті фарби після прання тьмяніють? Забудьте про це! Рідкий засіб, гель для прання кольорових речей відтепер у новому форматі - на 50 циклів прання! Створений спеціально для збереження яскравості фарб ваших улюблених речей та постільної білизни. Запобігає знебарвленню, зберігаючи яскравість кольорів надовго. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання.
Детальніше

gel_color_500

Яскраві та соковиті фарби після прання тьмяніють? Забудьте про це! Рідкий засіб, гель для прання кольорових речей. Створений спеціально для збереження яскравості фарб ваших улюблених речей та постільної білизни. Запобігає знебарвленню, зберігаючи яскравість кольорів надовго. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301614

Чорний колір і після 100 циклів прання залишається чорним! Рідкий засіб, гель для прання темних та чорних речей. Створений для того, щоб речі залишалися новими надовго, зберігаючи усю глибину чорного кольору. Не містить у своєму складі барвника, тому безпечний для інших кольорів. Оптимальне рішення для швидкого режиму прання
Детальніше

48201523301856

Рідкий засіб, гель, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно виводить природні забруднення, і при цьому не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят. Оптимальне рішення для щоденного прання.
Детальніше

48201523301787

У цій категорії ви можете ознайомитися з нашою продукцією - рідкі пральні засоби - це нове слово у засобах для прання. Рідкі гелі не містять фосфатів та інших шкідливих для людини речовин.

Гелі для прання Royal Powder

Рідкі гелі для прання або "рідкий порошок" ТМ Royal Powder - сучасні безфосфатні екозасоби. Їхні переваги над порошками такі:

 • не створюють пилу;
 • добре розчиняються та діють на швидких програмах прання;
 • легко виполіскуються та не залишають білих плям на куртках та темному одязі;
 • пляшка рідини надійно закривається, а її ковпачок служить дозатором.

В лінійку безфосфатних гелів для прання білизни від "Delamark" (Київ) входять:

 • гель для прання, призначений для щоденного прання, підходить дітям від 1 року;
 • дитячий гель для прання, безпечний навіть для немовлят;
 • гель для прання світлих речей, посилює білизну білих речей;
 • гель для прання чорного, зберігає колір чорних речей;
 • гель для прання кольорової білизни, відновлює яскравість речей.

Коли варто купити гель для прання?

Вибираючи гель для прання, можна помітити, що ціна трохи вища, ніж у порошку при перерахуванні витрат на кожне прання. Чому ж ці засоби для прання популярні? Чи варто купити гель для прання, якщо він виконує ту ж функцію, що і порошок?

Насправді їхне призначення різне:

 1. Гелі діють м'якше, ніж порошки, тому дбайливо перуть речі з делікатних тканин.
 2. Діючі речовини у гелі вже перебувають у розчиненому стані, а порошку тільки належить розчинитися. Після них не залишається твердих частинок, які погано виполіскуються.
 3. Гелі призначені для прання при температурах 30-60૦С, щоб ферменти у їхньому складі не зруйнувалися та діяли належним чином. Порошками ж можна прати і при температурі до 95૦С.
 4. Гелі не виводять складні забруднення, особливо на бавовняних тканинах.  Тому їх краще застосовувати, щоб освіжити не дуже забруднені речі. Так термін служби одягу подовжується, а витрата води та електрики скорочується.

Тому поряд з упаковкою порошку у вашій ванній кімнаті  повинен бути гель для прання - для пуховиків, курток, не надто забруднених речей, одягу з делікатних тканин, вовни і шовку. А ще - з конопляної тканини.

Що містить у собі хороший гель для прання?

Основу мийної композиції гелів для прання складають ПАР - поверхнево-активні речовини. Аніонні ПАР повинні доповнюватися неіногенними, які покращують їх виполіскування. Для пониження піноутворення, що заважає при машинному пранні, до складу гелю додають піногасники.

Щоб гель ефективно діяв у жорсткій воді, а прання з його допомогою не призводило до утворення накипу у пральній машині, у складі гелю є речовини, які зв'язують іони жорсткості. Одна з таких речовин - сода, безпечний компонентмийних засобів та засобів для чищення. Також застосовуються комплексони - органічні речовини, які захоплюють іони жорсткості, як клешні краба. Буває, що комплексони є низькотоксичними для людини, але при цьому забруднюють природу (Трилон Б або ЕДТА). Та можна підібрати й біорозкладані (Трилон М).

Хороший гель для прання містить ферменти (ензими), які руйнують білкові або крохмальні плями. Вони діють при низьких температурах, тому гелем краще прати у прохолодній воді.

Щоб бруд з розчину повторно не осів на випрані речі, формула гелю для прання повинна містити антиресорбент.

Гелі для прання Royal Powder містять усі ці основні компоненти та підходять для прання в машині та руками.

Щоб купити гель для прання з економією 15% (1,2 л замість 1 л), зробіть замовлення на нашому сайті, можлива доставка по Києву і всій Україні. Доповніть свій гель для прання гліцериновим пральним милом та безфосфатним порошком від "Де Ла Марк".