Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Рідкі засоби

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Хочете перейти на рідини для прання? Спробуйте новий миючий засіб Royal Powder Універсальний з низькою в'язкістю від «Де Ла Марк». Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє у барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання! Цей безпечний засіб підходить для щоденного прання речей з бавовняних, штучних, синтетичних та змішаних тканин.
Детальніше

liquid_universal

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

liquid_membrane

Випробуйте революційну новинку від «Де Ла Марк» - рідкий миючий засіб Royal Powder Membrane з низькою в'язкістю для прання речей з мембранних тканин! Не містить твердих нерозчинних частинок. Дбайливо очищує речі з мембранних тканин, не пошкоджуючи і не забиваючи мембрану. Для тих, хто цінує кожну хвилину - рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з дозатору і працює з першої хвилини прання.
Детальніше

jid_membrane_1l-500x500

Позаботьтесь о деликатных вещах с новым нещелочным жидким средством для стирки Royal Powder Delicate от «Де Ла Марк»! Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство с низкой вязкостью предназначено для стирки деликатных вещей из шерсти, шелка, хлопка, льна, конопли и других натуральных волокон.
Детальніше

jid_delicate_1l-500x500

Подбайте про яскравість кольорових речей з новинкою від «Де Ла Марк»! Революційний рідкий миючий засіб Royal Powder Color з низькою в'язкістю призначений для щоденного прання кольорових речей. Для тих, хто цінує кожну хвилину: рідина легко виливається з ковпачка, відразу потрапляє в барабан пральної машини з допомогою дозатору і працює з першої хвилини прання!
Детальніше

liquid_color

Попробуйте революционную новинку от «Де Ла Марк» - жидкое моющее средство Royal Powder Baby с низкой вязкостью. Для тех, кто ценит каждую минуту: жидкость быстро выливается из колпачка, сразу попадает в барабан стиральной машины из дозатора и работает с первой минуты стирки! Это безопасное средство для детского белья подходит как для повседневной стирки, так и для ухода за курточками, комбинезончиками, вязаными вещами.
Детальніше

liquid_baby

У цієї категорії представлені новинки, розроблені компанією "Де Ла Марк" - концентровані рідкі засоби для прання. Рідини для прання від "Де Ла Марк" мають низьку в'язкість і не містять фосфатів та інших шкідливих для людини та природи речовин.

РІДИНИ ДЛЯ ПРАННЯ ТМ ROYAL POWDER

Концентровані рідини для прання - це нове слово для щоденного догляду за звичайними речами та за речами з делікатних або мембранних тканин.

Завдяки низькій в'язкості рідина для прання не затримується у відсіку дозатора пральної машини і відразу ж потрапляє в барабан. Всі компоненти рідини вже знаходяться в розчиненому стані, тому засіб починає працювати з першої хвилини машинного прання. Це дозволяє ефективно прати на коротких програмах, що економить електроенергію та подовжує життя речей.

В лінійку із семи безфосфатних рідких засобів для прання від "Де Ла Марк" (Київ) входять:

  • засіб для прання ROYAL POWDER Universal - підійде для більшості випадків щоденного прання, в тому числі речей для дітей від 1 року;
  • засіб для прання ROYAL POWDER Baby - спеціально розроблений для речей новонароджених;
  • засіб для прання ROYAL POWDER White - зберігає білизну світлих речей;
  • засіб для прання ROYAL POWDER Black - запобігає знебарвленню чорних речей;
  • засіб для прання ROYAL POWDER Color - відновлює яскравість кольорових речей;
  • засіб для прання ROYAL POWDER Delicate - нелужний засіб для безпечного прання вовни, шовку та інших делікатних тканин;
  • засіб для прання ROYAL POWDER Membrane - перший український екозасіб, спеціально призначений для одягу з мембранних тканин.

ЧИМ РІДИНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ПРАЛЬНОГО ПОРОШКУ?

Якщо для прання постільної білизни та рушників з бавовняної тканини краще підходить пральний порошок, то для речей, які потрібно просто освіжити, ліпше використовувати рідину для прання.

Порівняно з пральними порошками рідкі засоби:

1. не створюють пилу та не містять твердих часток;
2. не можуть змокнути або затвердіти;
3. надійно закриваються ковпачком у пляшці;
4. не вимагають дозування мірною ложкою, тому що ковпачок служить дозатором;
5. швидко розчиняються та діють з перших хвилин прання;
6. легко виполіскуються та не залишають білих плям на куртках та темному одязі.

Як і пральні порошки Royal Powder, нові рідини для прання містять компоненти, що запобігають утворенню накипу на деталях пральної машини. До того ж, вони ефективні при низьких температурах, що теж подовжує термін експлуатації пральної машини.

ЧИМ РІДИНА ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ГЕЛЮ ДЛЯ ПРАННЯ?

Функції гелю та рідини для прання від "Де Ла Марк" схожі. Рідкі засоби для прання мають усі переваги гелів плюс вони дійсно рідкі. Якщо ви настільки цінуєте кожну хвилину та не бажаєте чекати, поки густий гель виллється з ковпачка, то спробуйте рідини для прання з низькою в'язкістю.

Якщо гель краще поміщати безпосередньо у барабан пральної машини, то рідина швидко потрапляє туди з відсіку дозатора вже на початку прання.

Концентровані рідини для прання від "Де Ла Марк" розфасовані в зручні ємності з ручкою об'ємом 2 л. Такої компактної пляшки, яка доречно займе своє місце у ванній кімнаті, вистачить на 50 циклів прання.

Також компанія "Де Ла Марк" спеціально розробила два нових рідких засоби для прання, яких немає у лінійці гелів - це нелужна рідина для вовни та шовку ROYAL POWDER Delicate та рідина для прання мембранних тканин ROYAL POWDER Membrane, яка не забиває пори мембрани та мембранні речі довго зберігають свої властивості.

НІЧОГО ЗАЙВОГО, АБО ЩО В СКЛАДІ РІДИНИ ДЛЯ ПРАННЯ

В основі мийної композиції рідких засобів для прання лежить правильно підібране співвідношення аніонних (в тому числі - натурального мила), неіоногенних та амфотерних ПАР, які підсилюють дію один одного у боротьбі із забрудненнями різного характеру. До того ж, неіоногенні ПАР покращують вполіскування аніонних, тому вам не доведеться додатково полоскати ваші речі.

У складі рідин для прання немає загусників, але включені компоненти, які зв'язують іони жорсткості води: сода і органічні комплексні. Вони покращують роботу ПАР і захищають пральну машину від накипу.

До складу рідин для чорної та кольорової білизни входять компоненти, що запобігають втраті кольору. Також до складу рідких засобів від "Де Ла Марк" входять полікарбоксилати, які захищають тканини від повторного осідання бруду та сіріння.

Для безпечного прання руками до складу додано гліцерин, який захищає шкіру рук від пересихання.

Рідини для прання DeLaMark мають ніжний аромат та добре виполіскуються, тому немає необхідності застосовувати після прання кондиціонери.

Поповніть свій арсенал безпечних засобів для прання новинкою від "Де Ла Марк"!

Щоб вигідно купити концентрований рідкий засіб для прання, зробіть замовлення на нашому сайті. У нас працює доставка по Києву та Україні.