Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (044) 229 15 21
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Порошки

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Кисневий відбілювач - революційний продукт для поліпшення якості прання. Призначений для виконання відразу 3 завдань: виведення плям, відновлення кольору та відбілювання. Підсилювач прання - засіб, необхідний у кожній оселі!
Детальніше

4820152330321

Спробуйте новий порошок для білих речей, який надасть м'якості та надзвичайної білизни вашим речам, але не залишить аромату, як кондиціонер-ополіскувач. Не містить агресивних речовин, економно витрачається, додатково дезинфікує речі.
Детальніше

white-01

Пральний порошок для білих речей. Застосовуючи цей засіб, ваші речі стануть не просто чистими, а дійсно білими. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для тканин інших кольорів
Детальніше

4820152330208

Пральний порошок для білих речей. Застосовуючи цей засіб, ваші речі будуть не просто чисті, а й дійсно білі. Але навіть з відбілюючим ефектом, він безпечний для інших кольорів на тканинах
Детальніше

4820152330024

НОВИНКА для тих, хто хоче ефекту м'якості випраних речей, як після кондиціонерів-ополіскувачів, але не любить ароматів, які вони залишають по собі. Це концентрований пральний порошок з ефектом кондиціонеру майже без запаху! Підходить для більшості випадків прання, не містить агресивних речовин, економно витрачається.
Детальніше

universal-01

Перший пральний порошок компанії "Де Ла Марк", який залишає після прання на речах легкий квітковий аромат. При цьому засіб не викликає подразнення, а якість прання приємно вас здивує. Призначений для усіх видів прання.
Детальніше

4820152330215

Сімейна упаковка одного з найкращих безфосфатних пральних порошків сьогодення. Не маючи у своєму складі шкідливих для людини та природи компонентів, він відмінно виводить будь-які забруднення. Ідеально підходить як для ручного, так і для машинного прання.
Детальніше

4820152330017

Безумовно один з кращих безфосфатних пральних порошків сьогодення. Не маючи у своєму складі шкідливих для людини та природи компонентів, він відмінно впорається з будь-якими забрудненнями. Ідеально підходить як для ручного, так і для машинного прання.
Детальніше

4820152330048

Сімейна економна упаковка одного з найулюбленіших безфосфатних пральних порошків з нашого асортименту! Цей засіб - зручне рішення для усіх, хто часто пере, але очікує найвищих результатів!
Детальніше

4820152330345

Спеціальний пральний порошок для боротьби зі складними забрудненнями! Незамінний для прання щільних тканин. Цей засіб призначений для досягнення професійного результату прання у домашніх умовах.
Детальніше

4820152330093

Спеціальний пральний порошок для делікатних або натуральних тканин. Склад засобу не містить компонентів, які можуть завдати шкоди структурі ніжних тканин. А якість прання все одно залишається чудовою!
Детальніше

4820152330086

Новий концентрований пральний порошок для кольорових речей з ефектом кондиціонеру! Допомагає досягти м'якості випраних речей без ополіскувача. На відміну від кондиціонеру майже не має запаху. Зберігає яскравість кольорів, не містить агресивних речовин, економно витрачається.
Детальніше

color-01

Пральний порошок для вимогливого прання кольорових речей. Створений спеціально, щоб запобігти знебарвленню та зберегти яскраві кольори ваших улюблених речей та постільної білизни.
Детальніше

4820152330499

Пральний порошок для вимогливого прання кольорових речей. Створений спеціально, щоб зберегти яскравість кольорів вашого улюбленого одягу та постільної білизни. Запобігає знебарвленню речей, зберігаючи їх яскравими якомога довше.
Детальніше

4820152330055

Спеціальний пральний порошок для темних та чорних речей. Створений для того, щоб речі залишалися новими надовго, зберігаючи глибину чорного кольору. Не містить барвників, тому безпечний для інших кольорів.
Детальніше

4820152330062

НОВИНКА для тих, хто хоче, щоб речі малюка були ніжними, як мамині обійми та мали аромат чистоти, а не прального порошку. Концентрований пральний порошок для дитячих речей з ефектом кондиціонеру майже без запаху! Не містить агресивних речовин, легко виводить характерні дитячі забруднення, повністю виполіскується, економно витрачається.
Детальніше

baby-01

Оптимальна упаковка прального порошку для великої родини, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно виводить усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330338

Оптимальна для невеликої родини упаковка прального порошку, спеціально розробленого для прання дитячих речей. Відмінно долає природні забруднення, не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330222

Пральний порошок, спеціально розроблений для прання дитячих речей. Відмінно долає усі природні забруднення та не викликає подразнення. Склад цього засобу абсолютно безпечний для чутливої шкіри немовлят.
Детальніше

4820152330031

В цій категорії ви можете ознайомитися з нашою продукцією. Безфосфатні пральні порошки в Україні від компанії "Де Ла Марк" - це перш за все ваше здоров'я та здоров'я ваших дітей. Екологічний пральний порошок не викликає ніяких подразнень на шкірі, тому що не містить у своєму складі шкідливих речовин та домішок.

Концентровані безфосфатні пральні порошки ТМ Royal Powder

Концентровані безфосфатні пральні порошки ТМ Royal Powder - дійсно королівські порошки відмінної якості. ТОВ "Де Ла Марк" має власне виробництво безфосфатного порошку в Києві, екологічність якого підтверджена сертифікацією ISO 14024

В асортименті порошків DeLaMark:

  • Royal Powder Universal - з ледь відчутним ароматом, підходить для щоденного прання;
  • Royal Powder Universal з ароматом білих квітів - для тих, хто бажає, аби випрані речі мали легкий аромат;
  • Royal Powder Professional - для важких забруднень та речей з цупкої тканини, наприклад джинсової;
  • Royal Powder Baby - дитячий концентрований пральний порошок без фосфатів та з низьким вмістом ПАР, безпечний для речей діток з першого місяця життя;
  • Royal Powder White - для сяючої білизни світлого одягу;
  • Royal Powder Black - призначений подовжити життя ваших улюблених чорних речей;
  • Royal Powder Color - зберігає яскравість кольорових речей;
  • Royal Powder Delicate - без ензимів, для вовняного та шовкового одягу.

10 причин купити безфосфатні пральні порошки Royal Powder

Пральні порошки ТМ Royal Powder - це перші в Україні безфосфатні порошки, які отримали экосертификат "Жива планета". Особливо безпечними повинні бути безфосфатні дитячі порошки.

Вирішивши купити безфосфатні пральні порошки від компанії "Де Ла Марк", ви даруєте своїй родині можливість безпечного та економного прання. Є як мінімум 10 причин, чому це так:

1. Компоненти усіх порошків Poyal Powder безпечні для дітей та алергіків. Також можна купити спеціальний дитячий порошок без фосфатів.
2. Порошки Royal Powder практично не мають запаху (окрім порошку з ароматом білих квітів).
3. В колекції від "Де Ла Марк" є відповідний порошок для будь-якого виду прання.
4. Порошками Royal Powder можна прати і в пральній машині, і руками.
5. Усі компоненти порошків від "Де Ла Марк" біорозкладаються на 98%.
6. Упаковка цих порошків теж має відмінні екологічні властивості, її легко утилізувати.
7. Порошки ТМ Royal Powder мають компактну упаковку і не займають багато місця у ванній кімнаті.
8. У кожній коробці є мірна ложка, тому дозувати порошки Royal Powder дуже зручно.
9. Продукція DeLaMark не тестується на тваринах.
10. Купуючи товари українського виробника, ви робите внесок в економіку своєї країни.

Секрети виробництва прального порошку без фосфатів

Щоб замінити фосфати, які потрібні для зв'язування солей твердості, сучасні виробники пральних порошків без фосфатів використовують карбонати (соду), силікати, лимонну кислоту, солі та ін. Саме ці компоненти у складі порошків ТМ Royal Powder зв'язують іони магнію та кальцію.

Присутність фосфатів у звичайних порошках покращує миючу дію ПАР. Але безфосфатні порошки Royal Powder мають мийну композицію з трьох видів біорозкладаних ПАР, які доповнюють один одного та підсилюють мийний ефект.

Дію ПАР доповнюють кисневий відбілювач та ферменти (ензими). Пральний порошок з кисневим відбілювачем підходить навіть для кольорових тканин. Ензими завершують роботу, яку почали ПАР та кисневий відбілювач.

Чим відрізняються порошки DeLaMark від популярних в Україні безфосфатних пральних порошків з Польщі? У першу чергу, концентрацією ПАР та витратою на один цикл прання, а також відсутністю сильного запаху. Українського безфосфатного порошку Royal Powder потрібно для прання приблизно у 2,5 рази менше. Якщо купити упаковку 10 кг безфосфатного прального порошку Multicolor, то його вистачить на 100 циклів. А 3 кг порошку Royal Powder розраховано на 90 циклів. Або ж упаковки 3 кг порошку Praktik Express повинно вистачити на 37 разів, а 1 кг порошку від DeLaMark - на 30 циклів.

Чи варто окремо купити кисневий відбілювач Royal Powder 3 in 1?

При складних забрудненнях ви можете купити кисневий відбілювач Royal Powder 3 в 1: 1) для виведення плям, 2) для відновлення кольору та 3) для збереження білизни. Окрім того, пероксидні сполуки у його складі допоможуть продезинфікувати:

- спідню білизну;
- речі для дитини;
- білизну після хворої людини.

Royal Powder 3 в 1 - це найкращий кисневий відбілювач у співвідношенні ціни та ефективності. Він допоможе знизити витрату порошку та безпечним способом досягти гігієнічної чистоти речей.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити безфосфатний пральний порошок ТМ Royal Powder як окремо, так і в наборах продукції, заощадивши при цьому 10%.

Купити порошок без фосфатів та отримати безкоштовну доставку по Україні, придбавши подарунковий сертифікат.

Поставте своє питання стосовно порошків від компанії "Де Ла Марк", скориставшись формою на сайті.