Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Для прибирання будинку

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення туалету з квітковим ароматом. Цей густий засіб – надійний і безпечний помічник для прибиранні санвузла. Він має абсолютно безпечний склад на основі молочної кислоти, при цьому відмінно справляється з забрудненнями, характерними для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат і не створює шкідливих випарів.
Детальніше

4820152331861

Концентрований засіб для догляду за туалетом ТМ DeLaMark з ароматом лимону - це кращий безпечний помічник при прибирання у санвузлі. Маючи безпечний для здоров'я людини та довкілля склад, він легко виводить забруднення, характерні для унітазу (сечовий камінь, сліди іржі, вапняний наліт).
Детальніше

48201523307652

Засіб для миття та очищення туалету ТМ DeLaMark з ароматом лимону - це надійний та безпечний помічник для прибирання у санвузлі. Він має абсолютно безпечний склад та відмінно виводить забруднення, характерні для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат.
Детальніше

4820152330734

Концентрований засіб для догляду за туалетом ТМ DeLaMark з ароматом вишні - це кращий безпечний помічник при прибирання у санвузлі. Маючи безпечний для здоров'я людини та довкілля склад, він легко виводить забруднення, характерні для унітазу (сечовий камінь, сліди іржі, вапняний наліт).
Детальніше

48201523307581

Засіб для миття та очищення туалету ТМ DeLaMark з ароматом вишні - це надійний та безпечний помічник для прибирання у санвузлі. Він має абсолютно безпечний склад та відмінно виводить забруднення, характерні для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат.
Детальніше

4820152330741

Спрей для миття та очищення скла ТМ DeLaMark зі свіжим ароматом - незамінний засіб для чистоти та сяяння усіх скляних поверхонь у вашій оселі! Призначений для догляду за вікнами, скляними дверима, а також фаянсом та фарфором, кахлем, полімерними та іншими неметалевими виробами. Має безпечний склад. Надає блиску склу та освіжає завдяки приємному свіжому аромату.
Детальніше

4820152330635

Спрей для миття та очищення скла ТМ DeLaMark з ароматом лимону - незамінний засіб для чистоти та сяяння усіх скляних поверхонь у вашій оселі! Призначений для догляду за вікнами, скляними дверима, а також фаянсом та фарфором, кахлем, полімерними та іншими неметалевими виробами. Має безпечний склад. Надає блиску склу та освіжає завдяки приємному цитрусовому аромату.
Детальніше

48201523306289

Рідина для миття та очищення підлоги ТМ DeLaMark з ароматом м'яти - незамінний засіб для вологого прибирання у вашій оселі. Підходить для усіх видів покриття - лінолеуму, ламінату, паркету, керамічної та гранітної плитки. Має склад, безпечний для усієї родини. Після застосування у будинку панує чистота та свіжість.
Детальніше

4820152330727

Рідина для миття та очищення підлоги ТМ DeLaMark з ароматом лимону - незамінний засіб для вологого прибирання у вашій оселі. Підходить для усіх видів покриття - лінолеуму, ламінату, паркету, керамічної та гранітної плитки. Має склад, безпечний для усієї родини. Після застосування у будинку панує чистота та свіжість.
Детальніше

4820152330710

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark з ароматом лимону підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, окрім алюмінієвих. Має безпечний склад та ефективно видаляє плями, жир, накип та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152330673

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark з ароматом вишні підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, окрім алюмінієвих. Має безпечний склад та ефективно видаляє плями, жир, накип та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152330680

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення ванної з квітковим ароматом. Це ефективний і безпечний засіб на основі молочної кислоти і "зелених" неіоногенних ПАР. Не містить абразивів і агресивних речовин. Не утворює шкідливих випарів. Підходить для миття і очищення керамічних, скляних, фарфорових, полімерних, в тому числі акрилових, і інших неметалічних поверхонь у ванній кімнаті.
Детальніше

4820152331847

Ефективний засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з ароматом лимону - це насправді безпечний помічник для прибирання ванної кімнати. Сила молочної кислоти в його складі з легкістю усуває забруднення на керамічних, скляних, фарфорових, полімерних та інших неметалевих поверхнях у ванній.
Детальніше

4820152330703

Ефективний засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з ароматом вишні - це насправді безпечний помічник для прибирання ванної кімнати. Сила молочної кислоти в його складі з легкістю усуває забруднення на керамічних, скляних, фарфорових, полімерних та інших неметалевих поверхнях у ванній.
Детальніше

4820152330697

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – засіб для миття і очищення туалету зі смерековим ароматом. Цей густий засіб – надійний і безпечний помічник для прибирання санвузла. Він має абсолютно безпечний склад на основі молочної кислоти, при цьому відмінно справляється з забрудненнями, характерними для унітазу. Після застосування залишає приємний ненав'язливий аромат і не дає шкідливих випарів.
Детальніше

4820152331854

Новинка від DeLaMark з лінійки для прибирання будинку – універсальний засіб для миття і очищення кухні з квітковим ароматом. Підходить для очищення всіх кухонних поверхонь, крім алюмінієвих. Має безпечний склад і ефективно видаляє плями, жирові забруднення, нагар, кіптява та інші забруднення на кухні.
Детальніше

4820152331878

У цій категорії ви можете ознайомитись із засобами для догляду за вашою оселею. Вони ідеально підійдуть для прибирання вашої "фортеці". А безпечний склад та приємні натуральні аромати наших засобів змусять вас полюбити прибирання! Лінійка засобів для догляду за будинком DeLaMark - знахідка для будь-якої господині, яка мріє про безпечну чистоту.