Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Про магазин

У цій статті ви можете познайомитися з нашим інтернет-магазином. Ми спробували розповісти, хто ми, навіщо займаємось цією непростою справою і чого ми намагаємось досягти!

DeLaMark Club (UA)

Ми надаємо вам можливість купувати безпечну побутову хімію дешевше! Хочете дізнатися як? Ознайомтесь з цією статтею!!!

Старт проекту «Поверни порожню тару»

Накопичення пластикового сміття набуває характеру катастрофи. Значну частину такого сміття складає тара з-під побутової хімії. За статистикою в 2016 році у всьому світі було реалізовано понад 480 мільярдів пластикових пляшок. В Україні кількість використаних пластикових пляшок також збільшується у геометричній прогресії з кожним днем. Проте для переробки зібрано лише невеликий відсоток. Значна частина залишається на сміттєзвалищах, забруднює океани та ліси.

Інструкція щодо оформлення замовлення в інтернет-магазині Royal Powder

Після останнього оновлення нашого інтернет-магазину, у деяких покупців виникли складнощі в оформленні замовлення. Про цю проблему ми знаємо і докладаємо максимум зусиль для її виправлення. Для того, щоб правильно оформити замовлення на нашому сайті, рекомендуємо ознайомитися з цією простою інструкцією

Правові питання

Згідно з українським законодавством покупка будь-якого товару або послуги за допомогою інтернет-магазину прирівнюється до укладення договору купівлі-продажу. Щоб Ви знали свої права при покупці товарів в нашому магазині, ми створили спеціальну статтю. Ознайомтеся з нею!