Пошук
Закрити
Меню
Контакти:
 (097) 413 76 95
 (066) 461 92 98
 (063) 014 64 24
 (044) 229 15 21

Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо у зручний для вас час!

captcha

Замовлення зворотнього дзвінка

Наш менеджер перезвонит Вам

Ваш кошик порожній

Набори

Інтернет-магазин «Royal Powder» долучається до всесвітньої боротьби за зменшення кількості пластикових відходів, тому запускає унікальний для нашої країни проект «Поверни порожню тару»!
Детальніше

2-01-(2)

Прекрасний набір для кожної дитини. Тут є усе необхідне для прання білизни та миття посуду вашого малюка. Склад продуктів відповідає найвищим вимогам безпеки та екологічності. Потурбуйтесь про здоров'я немовляти з перших днів його життя - використовуйте лише безпечну побутову хімію!
Детальніше

set_for_baby

Забудьте про необхідність витрачати час на вибір та купувати важкі упаковки побутової хімії аж на півроку! Набір "Півроку в чистоті" розрахований на велику родину, яка цінує чистоту і піклується про своє здоров'я. Вся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

polgoda-017

Якщо не маєте можливості витрачати час на вибір засобів для прання чи прибирання вашої оселі, замовте відразу повний набір безпечної побутової хімії! Його вистачить на місяць для родини з чотирьох осіб. Уся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву безкоштовна.
Детальніше

mesiac-015

Ви можете собі дозволити протягом трьох місяців не турбуватись про придбання побутової хімії, замовивши набір "Квартал без турбот"! Він розрахований на активне прибирання та прання протягом кварталу для родини з чотирьох осіб. Уся продукція має міжнародний екосертіфікат. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

kvartal2-01

Проведіть увесь рік у стилі еко, підтримуючи чистоту в оселі за допомогою безпечних засобів з набору "Еко рік"! Вся продукція має міжнародний екосертіфікат. Термін придатності розрахований на весь період використання набору. Приємним бонусом буде економія коштів, часу та сил - доставка по Києву та Україні (Новою Поштою) безкоштовна.
Детальніше

god-013

Чи виникало у вас питання, як отримати відмінний результат на коротких циклах прання (20-30 хв.)? Якщо у вас день розписаний похвилинно чи є потреба заощадити на комунальних послугах, наш набір - це ідеальне рішення!
Детальніше

shvydki-01

Плануєте навести ідеальну чистоту у вашій оселі? Тоді ознайомтесь з набором "Генеральне прибирання"! Це саме та покупка, в якій зібрані усі продукти, необхідні для повноцінного наведення порядку.
Детальніше

generalne-01

Плануєте велике прання, і не знаєте, як з ним впоратися? У нас є рішення саме для такого випадку. У цьому наборі ви знайдете усе, що вам потрібно! Абсолютно безпечні та екологічні засоби для вирішення найскладніших побутових завдань!
Детальніше

xxl-01

У цій категорії ви можете ознайомитися з нашими наборами. Вони ідеально підійдуть для подарунку до будь-якого свята або ж як запас безпечних миючих засобів для щоденного використання. Усі набори нашого інтернет-магазину містять лише екосертифіковані засоби, яким ви можете довірити прибирання у будь-якому куточку вашої оселі. До того ж ви отримуєте знижку 10% (у порівнянні з покупкою засобів з набору окремо).